Super Express» Wydarzenia» Kraj» Pogrzeb ofiar masakry w Kamieniu Pomorskim. ZDJĘCIA z POGRZEBU. Pogrzeb ofiar wypadku w Kamieniu Pomorskim

Pogrzeb ofiar masakry w Kamieniu Pomorskim. ZDJĘCIA z POGRZEBU

Dziś o godz. 12 mszą w katedrze kamieńskiej rozpocznie się pożegnanie Bożeny J. (†35 l.), jej męża Pawła (†39 l.) i syna Damiana (†9 l.). Wszyscy zginęli zabici przez pijanego kierowcę.

Mała Julka nie pożegna rodziców. Dziecka nie będzie na pogrzebie ofiar masakry w Kamieniu Pomorskim

Pogrzeby kolejnych ofiar drogowego mordercy zaplanowano w czwartek. Polacy pożegnają wtedy Krzysztofa B. (†66 l.) oraz Ryszarda (†41 l.) i Małgorzatę P. (†42 l.) - małżeństwo, którego córka Julia (10 l.) przeżyła wypadek. Wczoraj do Kamienia Pomorskiego ze Szczecina przyjechało sześć trumien z ciałami ofiar noworocznego wypadku, który spowodował pijany kierowca.

Zobacz: Po masakrze w Kamieniu Pomorskim dziadek 10-letniej Julii: Boję się iść na pogrzeb córki, bo umrę z rozpaczy

Ciała poddane były sekcji, by nie było wątpliwości co do przyczyny zgonu. By było jasne, że obrażenia powstały w wyniku katastrofy w ruchu lądowym, o której spowodowanie jest oskarżony Mateusz S. (26 l.). Dzisiejszy pogrzeb przebiegać będzie według ceremoniału policyjnego, bo Paweł J. był czynnym zawodowo policjantem.

Na wszystkich uroczystościach spodziewane są tłumy mieszkańców Kamienia Pomorskiego i okolic. Dla wielu osób obecność na pogrzebie ofiar szaleńca będzie okazją, by zaprotestować przeciw pijakom za kierownicą.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida