Super Express» Wydarzenia» Kraj» POZNAŃ za PÓŁ ceny . POZNAŃ za PÓŁ ceny, TANIEJ W POZNANIU, TAŃSZY WEEKEND W POZNANIU, CENY W POZNANIU 28.04, POZNAŃ ZA PÓŁ CENY 28.04

POZNAŃ za PÓŁ ceny

Już w najbliższy weekend luksusowe poznańskie restauracje i hotele, a także liczne muzea, wezmą udział w piątej edycji akcji „Poznań za pół ceny”, kiedy to swoją ofertę proponują klientom z 50% rabatem.

Podczas akcji ceny w wielu miejscach w Poznaniu spadną o połowę. Będzie można skorzystać ze specjalnego programu turystycznego, który obejmuje zwiedzanie fortów na Cytadeli z przewodnikiem przebranym w mundur z epoki. Turyści przejdą się nowymi szlakami, takimi jak „Kryminalny Poznań”, czy trasą po Zamku Cesarskim.
To już piąta edycja akcji „Poznań za pół ceny”. Swoją ofertę zgłosiło ponad 150 firm. Nie są to tylko hotele i restauracje, ale także instytucje takie, jak teatry, kina, obiekty sportowe, spa, czy grota solna. Swoją zwyczajową cenę obniży o 50% także Nowe ZOO oraz Palmiarnia w Poznaniu i Termy Maltańskie.
To także okazja, aby spróbować poznańskiego specjału, czyli rogala marcińskiego, który zazwyczaj kosztuje około 40 złotych za kilogram – on także stanieje o połowę.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida