Super Express» Wydarzenia» Kraj» Próbna MATURA 2012/2013 z języka niemieckiego: PRZECIEKI, co będzie na próbnej maturze. JĘZYK NIEMIECKI MATURA PRÓBNA, matura 2012, MATURA 2013, MATURA PRÓBNA 2012, MATURA PRÓBNA Z NIEMIECKIEGO 2012, MATURA PRÓBNA Z NIEMIECKIEGO ODPOWIEDZI, MATURA Z NIEMIECKIEGO 2013 ARKUSZE, PRÓBNA MATU

Próbna MATURA 2012/2013 z języka niemieckiego: PRZECIEKI, co będzie na próbnej maturze

Jutro maturzyści zdają egzamin próbny z języka obcego. Większość ze zdających wybrała język angielski, ale drugim w kolejności najczęściej deklarowanym językiem był niemiecki. Macie jakieś pomysły co może pojawić się na teście z języka niemieckiego?

Już jutro, 22 listopada 2012 roku maturzyści zmierzą się z testem wiedzy z języka obcego. Większość zdających zadeklarowała wybór języka angielskiego, jednak drugim w kolejności najczęściej deklarowanym językiem jest niemiecki.

Macie pomysły co może się pojawić? Jaki będzie temat pracy pisemnej na poziomie podstawowym (zaproszenie, e-mail, krótki list?), a jaki na poziomie rozszerzonym (rozprawka)? Macie jakieś pomysły? Zapraszamy do dyskusji!

Czytaj więcej: Matura próbna 2012 z języka polskiego i matematyki - arkusze, pytania, odpowiedzi

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida