Super Express» Wydarzenia» Kraj» Próbny EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012: Część matematyczno-przyrodnicza - ARKUSZE, PYTANIA, testy. EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012, EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013, EGZAMIN GIMNAZJALNY ARKUSZE, EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013, PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012, PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013, PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALN

Próbny EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012: Część matematyczno-przyrodnicza - ARKUSZE, PYTANIA, testy

Dziś gimnazjaliści pisali próbny egzamin, ale to od wyniku właściwego egzaminu (34 kwiecień 2013) pozwoli im dostać się do szkoły ponadgimnazjalnej. Egzamin matematyczno-przyrodniczy podzielony jest na dwie części. Pierwsza to przedmioty przyrodnicze, zaś druga to przedmioty matematyczne.

Dziś gimnazjaliści piszą PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych. Egzamin próbny, podobnie do właściwego, który odbędzie się 24 kwietnia 2013 roku, podzielony jest na dwie części: pierwszy blok tematyczny składa się z przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka, geografia) i trwa 60 minut. Egzamin matematyczny to drugi blok egzaminu próbnego. Będzie on trwał 90 minut.

Gimnazjaliści właściwy test z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych napiszą w kwietniu 2013 roku, a dokładnie 24 kwietnia.

Jak tylko CKE opublikuje arkusze umieścimy je w naszej galerii!

Czytaj więcej: EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012/2013

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida