Super Express» Wydarzenia» Kraj» Próbny EGZAMIN GIMNAZJALNY z języka angielskiego: Testy, arkusze, pytania, odpowiedzi. egzamin gimnazjalny, EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012, EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013, PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012, PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY JĘZYK ANGIELSKI, test gimnazjalny, TEST GIMNAZJALNY Z JĘZYKA OBCEGO

Próbny EGZAMIN GIMNAZJALNY z języka angielskiego: Testy, arkusze, pytania, odpowiedzi

Dziś gimnazjaliści piszą próbny egzamin z języka obcego. Większość uczniów wybrała język angielski. Próbny egzamin z języka obcego podzielony jest na dwie części. O godzinie 9.00 rozpoczyna się egzamin na poziomie podstawowym, zaś o 10.45 - na poziomie rozszerzonym.

Gimnazjaliści piszą dziś próbny test gimnazjalny z języka obcego. Podobnie do egzaminów z przedmiotów humanistycznych i ścisłych, egzamin z języka obcego podzielony jest na dwie części.

Pierwsza część to test na poziomie podstawowym, zaś druga - na poziomie rozszerzonym. Zaraz po opublikowaniu przez CKE arkuszy testowych z języka angielskiego, będziecie mogli je obejrzeć w galerii!

Właściwe testy gimnazjalne odbędą się odpowiednio: 23 (humanistyczny), 24 (matematyczno-przyrodniczy) i 25 (język obcy) kwietnia 2013 roku. Za wszystkich trzymamy kciuki zarówno podczas egzaminów próbnych, jak i właściwych!

Czytaj więcej: Test gimnazjalny 2012/2013

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida