Super Express» Wydarzenia» Kraj» Prognoza POGODY na cały tydzień. OD ŚRODY WIOSNA!. pogoda, wiosna, zima, PROGNOZA POGODY, POGODA NA TYDZIEŃ, PROGNOZA POGODY NA TYDZIEŃ, POGODA NA TYDZIEŃ 27.02-4.03, POGODA KIEDY BĘDZIE WIOSNA, POGODA KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZIMA, POGODA KIEDY KONIEC ZIMY,

Prognoza POGODY na cały tydzień. OD ŚRODY WIOSNA!

W tym tygodniu czeka nas wiosenna pogoda. Jeszcze tylko dziś i jutro będzie chłodno, ale od środy zrobi się cieplej. Miejscami termometry pokażą nawet 10 stopni Celsjusza.

Po weekendowym ochłodzeniu nad Polskę znów napłynie cieplejsze powietrze. Od środy możemy spodziewać się 10 stopni Celsjusza. Nawet w nocy słupki rtęci nie spadną poniżej zera. Pierwsze wiosenne chwile będą jednak dosyć pochmurne.

Naprawdę słonecznego dnia możemy spodziewać się dopiero w przyszły weekend. Na szczęście synoptycy potwierdzają, że wiosna, o jakiej marzymy, przyjdzie już na początku marca.

- Dni będą dłuższe, a operujące coraz intensywniej słońce roztopi śnieg. Coraz rzadziej będzie też padał śnieg z deszczem, który jeszcze w lutym może nas zaskoczyć - mówi Waldemar Skałba z warszawskiego biura meteorologicznego Cumulus.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida