Super Express» Wydarzenia» Kraj» PROGNOZA POGODY NA LATO 2012: Na URLOP tylko W SIERPNIU. PROGNOZA POGODY NA LATO 2012, LATO 2012 PROGNOZA POGODY, DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY LATO 2012, JAKA POGODA W LATO 2012

PROGNOZA POGODY NA LATO 2012: Na URLOP tylko W SIERPNIU

Już najwyższy czas, żeby zaplanować wakacyjne wyjazdy! Jednak jak to zrobić, by trafić na idealną pogodę i nie być narażonym na deszczowy urlop? Z nami to proste, bo synoptycy zdradzili "Super Expressowi" wyniki prognoz długoterminowych na wakacyjne miesiące.

Za oknem jeszcze wiosna, a Polacy już zastanawiają się, jaka pogoda będzie podczas ich letniego urlopu. Odpowiedź na to pytanie zna Waldemar Skałba z warszawskiego biura meteorologicznego Cumulus, który specjalnie dla nas sporządził prognozę na wakacje.

Według niej do końca maja będzie ciepło, choć chwilami burzowo. W czerwcu zaczną się za to prawdziwe upały, jednak przerywane gwałtownymi burzami z gradem. Urlop w lipcu powinni wybrać ci, którzy lubią tropikalne temperatury, bo znacznie przekroczą one 30 stopni Celsjusza, ale trzeba być przygotowanym na naprawdę ekstremalne zjawiska pogodowe - burze, grad, a nawet trąby powietrzne!

Idealny na urlop jest w tym roku sierpień: - Pogodny, z dużą ilością słońca, tylko czasami z przelotnymi opadami deszczu, ciepły, choć nie upalny - mówi synoptyk.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida