Super Express» Wydarzenia» Kraj» Program RODZINA NA SWOIM zostanie ZASTĄPIONY programem MDM - MIESZKANIE DLA MŁODYCH. RODZINA NA SWOIM, PROGRAM MDM, MDM, POMOC W SPŁACANIU MIESZKANIA, KREDYT MIESZKANIOWY, POMOC PAŃSTWA W KREDYCIE MIESZKANIOWYM, SŁAWOMIR NOWA, NOWAK, KONFERENCJA PRASOWA, DOFINANSOWANIE DO MIESZKANIA

Program RODZINA NA SWOIM zostanie ZASTĄPIONY programem MDM - MIESZKANIE DLA MŁODYCH

W niedzielę, 14.10.2012, odbyła się konferencja prasowa minister rozwoju regionalnego Elżbiety Bieńkowskiej oraz ministra transportu Sławomira Nowaka. Ministrowie komentowali expose Donalda Tuska.

W niedzielę, 14.10.2012, Sławomir Nowak, minister transportu, oraz Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego, szczegółowo skomentowali program, który przedstawił Donald Tusk w swoim expose. Nowak zwrócił szczególną uwagę na kolej. - Jeśli chodzi o pakiet zmian w PKP (...) teraz przyszedł czas na koleje. Musimy dokończyć całą perspektywę drogową (...) ale koleje są niemniej ważne. Robię wszystko i będę wdrażał pakiet zmian na kolei - Powiedział minister i dodał, że koleje będą czystsze, bardziej punktualne.

Nowak też mówił o nowym programie, który ma zastąpić wygasający w tym roku RODZINA NA SWOIM. Nowy program to MIESZKANIE DLA MŁODYCH czyli MDM - będzie on skierowany do rodzin i singli do 35 roku życia. - Każda taka rodzina może liczyć na 10 procentową dopłatę do kredytu mieszkaniowego - powiedział Nowak. Program MDM - podobnie jak RODZINA NA SWOIM - jak zapewnił minister transportu - dedykowany będzie dla mieszkań do 75 m kw.

Program MDM ma wejść w życie w połowie 2013 roku.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida