Super Express» Wydarzenia» Kraj» PRZYLADEK NADZIEI Martyny Wojciechowskiej: Pomóż zbudować Przylądek Nadziei. SYGIT BAND,OPERA WROCŁAWSKA,CHORE DZIECI,POMOC,PRZYLĄDEK NADZIEI,DZIECI CHORE NA RAKA,RAK,DZIECI,POMOC

PRZYLADEK NADZIEI Martyny Wojciechowskiej: Pomóż zbudować Przylądek Nadziei

Przychodząc na ten koncert, świetnie się zabawisz i pomożesz chorym dzieciom. W najbliższy poniedziałek na scenie Opery Wrocławskiej wystąpi zespół Sygit Band, wspierany przez Martynę Wojciechowską.

Wszyscy będą zbierać pieniądze na budowę ośrodka dla dzieci chorych na raka, czyli Przylądka Nadziei. Inwestycje prowadzi Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Teraz podopieczni fundacji w wieku od paru miesięcy do 18 lat muszą korzystać z kliniki w starym, przedwojennym budynku przy wrocławskiej ul. Bujwida. - Przeciekają tam rury, gromadzi się wilgoć, a to szkodzi dzieciom po chemii - mówi Krzysztofa Gromada z Fundacji. Budowa ośrodka to koszt 70 mln zł, na razie uzbierano 7 mln.

Żeby wesprzeć budowę Przylądka Nadziei, można przekazać jej 1 proc. swego podatku (Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową", KRS 86 210) lub wpłać pieniądze na konto:

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida