Super Express» Wydarzenia» Kraj» SMOLEŃSK: MAKABRYCZNE ZDJĘCIA OFIAR. Jarosław KACZYŃSKI o drastycznych ZDJĘCIACH. SMOLEŃSK, DRASTYCZNE ZDJĘCIA, SMOLEŃSK DRASTYCZNE ZDJĘCIA UJAWNIONE, SMOLEŃSK, KATASTROFA SMOLEŃSKA, KATASTROFA SMOLEŃSKA ZDJĘCIA, ZDJĘCIA Z KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ, KATASTROFA

SMOLEŃSK: MAKABRYCZNE ZDJĘCIA OFIAR. Jarosław KACZYŃSKI o drastycznych ZDJĘCIACH

Na dzisiejszej konferencji prasowej prezes PiS Jarosław Kaczyński skomentował sprawę umieszczenia drastycznych zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej na jednym z rosyjskich portali internetowych. - Z trudnością odpowiadam na te pytania, bo dotyczy mnie to osobiście. Przekazanie wszystkiego Rosji, całkowita abdykacja ze strony polskich władz 10 i 11 kwietnia 2010 roku, prowadzi do tego, co dzisiaj widzimy - poiwedział Kaczyński.

W dniu wczorajszym polskie media przedstawiły informację na temat makabrycznych zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej, które 21 wrzesnia opublikowane zostały przez jednego z rosyjskojęzycznych blogerów. Dziś na konferencji prasowej brat tragiczne zmarłego w katastrofie prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Jarosław Kaczyński zabrał głos w tej sprawie.

- Ja z trudnością odpowiadam na te pytania, bo mnie to dotyczy osobiście - mówił. Jego zdaniem, jest to wynikiem błędów popełnionych przez ekipę rządzącą w pierwszych godzinach po katastrofie. - Przekazanie wszystkiego Rosji, zachowanie, które miało miejsce 10 i 11 kwietnia 2010 roku, całkowita abdykacja ze strony władz, prowadzi do tego co widzimy - uważa Kaczyński. Dodał równiez, że jego zdaniem, jedynym sposobem na rozwianie wszystkich wątpliwości w sprawie katastrofy smoleńskiej jest powołanie międzynarodowej komisji, która zajmie się wyjaśnieniem jej okoliczności.

Wszystko o drastycznych zdjęciach ciał ofiar katastrofy smoleńskiej >>>>

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida