Super Express» Wydarzenia» Kraj» Tragiczny wypadek w KOZŁOWIE. Trzej nastoletni bracia NIE ŻYJĄ. WYPADEK, WYPADEK KOZŁOWO, KOZŁOWO WYPADEK, POWIAT ŚWIECKI, TRZEJ BRACIA NIE ŻYJĄ, WYPADKI, WIADOMOŚCI LOKALNE, INFORMACJE LOKALNE, WYDARZENIA LOKALNE

Tragiczny wypadek w KOZŁOWIE. Trzej nastoletni bracia NIE ŻYJĄ

Do tragicznego wypadku doszło na na drodze krajowej nr 240 w powiecie świeckim w województwie kujawsko-pomorskim. W zderzeniu samochodu z piaskarką zginęło trzech nastoletnich braci. Mieli oni 13, 18, i 19 lat.

Do wypadku doszło o 6.55 w Kozłowie w gminie Świecie. - Kierowca jadącego od strony Tucholi daewoo tico stracił kontrolę nad pojazdem, wpadł w poślizg i zderzył się z jadącą z przeciwnej strony piaskarką - poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej policji w Świeciu Marek Rydzewski.

Samochodem jechało czterech braci w wieku 13, 17, 18 i 19 lat. Dwóch z nich zginęło na miejscu, trzeci niedługo potem. Czwarty, 17-latek, trafił do szpitala. Droga nr 240 była zablokowana przez kilka godzin.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Przyczynę tragedii ostatecznie ustali prowadzone w tej sprawie śledztwo.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida