Super Express» Wydarzenia» Kraj» Warszawa. Pożar kościoła na Targówku. Wieża zawaliła się do wnętrza świątyni YouTube!. Pożar kościoła pod wezwaniem Chrystusa Króla w Warszawie na Targówku

Warszawa. Pożar kościoła na Targówku. Wieża zawaliła się do wnętrza świątyni YouTube!

Warszawscy strażacy przez dwie godziny walczyli z pożarem kościoła pod wezwaniem Chrystusa Króla na Targówku. palił się dach i wieża świątyni. Ekipom gaśniczym nie udało się uratować wieży, która trawiona przez ogień zapadła do środka. Zniszczenia są bardzo duże.

Kościół pod wezwaniem Chrystusa Króla na Targówku stojący przy ul. Tykocińskiej, zaczął płonąć po godzinie 10:30. Płomienie bardzo szybko ogarnęły kościelną wieżę, która doszczętnie spłonęła i zawaliła się do wnętrza.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Nie ma informacji o poszkodowanych osobach. Kilka zastępów straży pożarnej opanowało żywioł. Jednostki gaśnicze miały bardzo duży problem z dostaniem się w okolice budynku. brama wjazdowa była zbyt wąska. Trwa dogaszenie zgliszczy i sprawdzanie konstrukcji dachu.

Trwał remont świątyni

Nie wyklucza się, że przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez robotników, którzy remontowali elementy pokrycia blaszanego dachu.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida