Super Express» Wydarzenia» Kraj» WIELKANOC 2012. Jak mieć TAŃSZE ŚWIĘTA WIELKANOCNE: Zrób ZAKUPY z sąsiadami. WIELKANOC,ŚWIĘTA,TANIE ŚWIĘTA,JAK KUPOWAĆ, ŚWIĘTA WIELKANOCNE, WIELKANOC 2012, ŚWIĘTA WIELKANOCNE 2012, TANIE ŚWIĘTA WIELKANOCNE, ZAKUPY NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE, JAK KUPOWAĆ TANIO NA ŚWIĘTA

WIELKANOC 2012. Jak mieć TAŃSZE ŚWIĘTA WIELKANOCNE: Zrób ZAKUPY z sąsiadami

Drożyzna szaleje. Nawet na bazarkach ceny idą ostro w górę. Za jajka trzeba płacić 80 gr - 1 zł za sztukę. A przecież w święta jajek zużywa się krocie. Jak przeżyć Wielkanoc i nie wpaść w długi?

- Najlepiej kupować świąteczne produkty wspólnie z sąsiadami - radzi Katarzyna Terlikowska (34 l.) z Siedlec. Kiedy kupujemy większą ilość, sprzedawca skłonny jest obniżyć cenę.

- Ziemniaki, wędliny, jajka - we wszystkie te rzeczy zaopatrujemy się wspólnie z razem z sąsiadami - mówi pani Katarzyna. - Później się dzielimy i... liczymy, ile na tym zaoszczędziliśmy. Wychodzi niemało.

Najlepszy przykład - jajka. Pani Katarzyna kupiła właśnie na bazarku zapas razem ze znajomym, Jarosławem Jędrzejewiczem (44 l.). Za 120 jaj zapłacili 55 zł i 20 gr. Wyszło po 46 gr za sztukę.

- Gdybym sama wybrała się po jajka do sklepu, musiałabym dać po 80 gr za sztukę - twierdzi kobieta. - Zakładając, że w święta w mojej rodzinie zjemy 60 jaj, jestem do przodu ponad 20 zł - wylicza.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida