Super Express» Wydarzenia» Kraj» WIELKANOC 2013: Przed spowiedzią zrób RACHUNEK SUMIENIA... na smartfonie. WIELKANOC, SPOWIEDŹ, NOC KONFESJONAŁÓW, RACHUNEK SUMIENIA, WIELKANOC 2013, SPOWIEDŹ WIELKANOCNA, RACHUNEK SUMIENIA NA SMARTFONA

WIELKANOC 2013: Przed spowiedzią zrób RACHUNEK SUMIENIA... na smartfonie

Święta za pasem, a Ty jeszcze nie zrobiłeś rachunku sumienia? Pomoże ci.... twoja komórka! Żeby zachęcić do spowiedzi, tych którzy jeszcze nie byli w konfesjonale, księża przygotowali specjalny program na smartfony.

Aplikacja powstała w ramach akcji Noc Konfesjonałów, która w tym roku odbywa się już po raz czwarty. Nocne spowiedzi przyciągają do konfesjonałów tysiące wiernych. Teraz kapłani chcą lepiej przygotować ich do sakramentu.

Program na smartfona zawiera rachunek sumienia opracowany specjanie na potrzeby aplikacji przez ks. Jacka Pruska. Ale nie tylo są jeszcze: warunki dobrej spowiedzi, przewodnik co i jak w konfesjonale, szereg popularnych modlitw, a także tzw.apteczka duchowa dla kobiet i mężczyzn przygotowana przez ks. Piotra Pawlukiewicza oraz katalog kościołów tworzących akcję Noc Konfesjonałów.

Przygotowanych wiernych, którzy dotąd nie mieli czasu na sakrament pokuty, zaprasza na spowiedź w Noc Konfesjonałów kilkadziesiąt parafii w całej Polsce. Bo ta nie może się odbyć w wirtualu.

Aplikacja dostępna jest na stronie nockonfesjonalow.pl.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida