Super Express» Wydarzenia» Kraj» Wyniki LOTTO. Gdzie padła SZÓSTKA? W GDYNI w supermarkecie przy ul. Unruga. LOTTO KUMULACJA, LOTTO GDZIE PADŁA SZÓSTKA, LOTTO GDZIE PADŁA GŁÓWNA WYGRANA, LOTTO REKORDOWA WYGRANA LOTTO, LOTTO REKORD WYGRANEJ, LOTTO KUMULACJA 9.02.2012, LOTTO KUMULACJA SZÓSTKA PADŁA W GDYNI, CH

Wyniki LOTTO. Gdzie padła SZÓSTKA? W GDYNI w supermarkecie przy ul. Unruga

O ponad 33 miliony złotych wzbogacił się gracz z Gdyni, który poprawnie skreślił sześć liczb. Poczas najwyższej w 2012 roku kumulacji w Lotto rekordowa wygrana padła w punkcie prasowym w supermarkecie Kaufland przy ul. Unruga w Gdyni. Na konto szczęśliwca, który grał systemem "chybił trafił" trafi dokładnie 33 787 496,10 zł. To NAJWYŻSZA WYGRANA w historii Lotto.

Już wiadomo, w której kolekturze gracz Lotto skreślił szczęśliwą szóstkę liczb! "Szóstka" warta 33 787 496,10 zł padła w punkcie prasowy w supermarkecie Kaufland przy ul. Unruga w Gdyni. Szczęśliwiec, który wygrał najwyższą sumę w historii Totalizatora Sportowego grał systemem "chybił trafił".

W czwartek, 9 lutego 2012 roku, w rekordowej w tym roku kumulacji pula na wygraną pierwszego stopania wyniosła ponad 33 miliony złotych. Rekordową fortunę zgarnie tylko jeden zwycięzca. Jarosław Tomaszewski z Totalizatora Sportowego poinformował, że grał odwiedził jedną z kolektur w Gdyni.

Wyniki losowania Lotto 9 lutego (czwartek)

9, 12, 17, 23, 28, 49Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kumulacja-w-lotto-padl-rekord-jeden-gracz-wygral-ponad-33-miliony-zl-najwyzsza-wygrana-w-historii_226812.html

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida