Super Express» Wydarzenia» Kraj» Wypadek w Kamieniu Pomorskim: Pijany kierowca zabił 6 osób! To nie pierwszy raz, gdy wsiadł on za kierownicę po alkoholu!. Kierowca, który spowodował tragiczny wypadek w Kamieniu Pomorskim juz wcześniej był zatrzymywany przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu.

Wypadek w Kamieniu Pomorskim: Pijany kierowca zabił 6 osób! To nie pierwszy raz, gdy wsiadł on za kierownicę po alkoholu!

Do wypadku w Kamieniu Pomorskim doszło dziś po południu. Według doniesień policji ofiarami wypadku był m.in. policjant i jego żona. 26-letni kierowca BMW, który spowodował wypadek nie pierwszy raz wsiadł za kółko po alkoholu. W przeszłości był już zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu!

Wśród pięciu dorosłych ofiar śmiertelnych ustalono, że znalazł się policjant wraz żoną. Prawdopodobnie wszyscy poszkodowani w wypadku byli spokrewnieni.

Kierowca, który spowodował wypadek w Kamieniu Pomorskim w chwili zatrzymania był pijany. Badania wykazały, że miał aż 2 promile alkoholu we krwi. Do wypadku doszło, gdy kierujący samochodem wpadł w poślizg. Pomimo ograniczeń (próg zwalniający), które obowiązują w pobliża miejsca wypadku pijany kierowca jechał z dużą prędkością. W pewnym momencie wjechał na chodnik, którym szła grupa osób. 26-latek kierujący samochodem już wcześniej był zatrzymywany przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu.

Wszystko o wypadku w Kamieniu Pomorskim: STRASZLIWA MASAKRA w Kamieniu Pomorskim. PIJANY kierowca BMW zabił SZESĆ OSÓB!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Zobacz także
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida