Aleksander Kwaśniewski, Józef Oleksy
Zobacz też

Coraz mniej prawdopodobny wydaje się start w jesiennych wyborach byłego ...

Leszek Miller (65 l.), nowy przewodniczący klubu parlamentarnego SLD, zapewniał niedawno "Super Express", że to Oleksy chciałby być przyszłym szefem SLD. W tym tygodniu nasz fotoreporter zauważył byłego premiera na spotkaniu z Kwaśniewskim.

- Spotkaliśmy się nie pierwszy raz. Obchodzą nas sprawy kraju i Lewicy - streszcza rozmowę z byłym prezydentem Józef Oleksy (65 l.).

- Była mowa o różnych moż- liwych rozwiązaniach - dodaje dyplomatycznie, gdy dopytujemy, czy Kwaśniewski zgadza się, by to on rządził SLD.


Wybrane komentarze

zobacz wszystkie >>
Cudzysłów
Cudzysłów
B-52 29.10.2011, 09:49

To są już tylko polityczne ŚMIECI!

piotr 29.10.2011, 17:26

jaki szczyt oni nie potrafią kończyć ani szczytować

Tymczasem już w sobotę ma obradować Rada Krajowa Sojuszu. Politycy mają podsumować fatalną kampanię wyborczą i katastrofalny wynik. Omówią także sytuację finansową partii oraz zdecydują o sposobie wyboru nowego przewodniczącego. Prawdopodobnie kongres SLD, na którym wybrany zostanie następca Grzegorza Napieralskiego (37 l.), odbędzie się w styczniu.


Denerwuje Cię to? ZGŁOŚ SKARGĘ!