Super Express» Wydarzenia» Kraj» Zły pan wyrzucił mnie z pędzącego auta! (FOTO!)

Zły pan wyrzucił mnie z pędzącego auta! (FOTO!)

Krzywdę, jaką wyrządzono temu sympatycznemu kundelkowi, trudno sobie wyobrazić. Bezlitosny właściciel wyrzucił psa z pędzącego samochodu wprost pod koła pędzących aut.

Całe szczęście biedną psinkę zauważył inny kierowca. Natychmiast zatrzymał się, wyciągnął zwierzę z przydrożnego rowu i od razu zawiózł do weterynarza. Okazało się, że Bąbelek ma aż 10 poważnych złamań. Lekarz musiał unieruchomić cierpiącemu zwierzakowi aż trzy łapki. Po zdjęciu gipsu psiaka czeka skomplikowana operacja więzadeł i długa rehabilitacja.

Dlatego Bąbel jak nigdy wcześniej potrzebuje domu, w którym zostanie otoczony opieką. Na razie przebywa u Iwony Krawczak (37 l.) z Zabrza. - Dopiero po operacji Bąbelek może trafić do adopcji. Ale już zawsze będzie wymagał większej opieki i uwagi niż zdrowe zwierzęta. Przyszły pan powinien zdawać sobie z tego sprawę - przestrzega pani Iwona. Zapewnia jednak, że to najukochańszy psiak na świecie i mimo krzywdy, jaką mu wyrządzono, wciąż ufny wobec ludzi. Chcesz zostać jego właścicielem? Skontaktuj się ze schroniskiem "Fauna" w Rudzie Śląskiej - tel. 32 248-03-62.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida