Super Express» Wydarzenia» Kronika kryminalna» JAWORZNO: WYPADEK podczas nielegalnych WYŚCIGÓW ULICZNYCH. Zginęła 19-latka. WYPADEK W JAWORZNIE, JAWORZNO WYPADEK, JAWORZNO WYPADEK NA WYŚCIGU ULICZNYM, WYŚCIG ULICZNY, SAMOCHODOWY WYŚCIG ULICZNY, JAWORZNO WYPADEK PODCZAS WYŚCIGU ULICZNEGO, JAWORZNO WYPADEK ZGINĘŁA 19-LATKA,

JAWORZNO: WYPADEK podczas nielegalnych WYŚCIGÓW ULICZNYCH. Zginęła 19-latka

Makabryczny wypadek podczas nielegalnego wyścigu ulicznego w Jaworznie (woj. śląskie). W dzielnicy Jeleń w Jaworznie w czasie wyścigów samochodowych doszło do tragedii. 27-letni kierowca jaguara nie ustąpił pierwszeństwa 20-letniemu kierowcy BMW. Auta zderzyły się, przeleciały przez ulicę i uderzyły w stojące na poboczu dwie osoby. 19-letnia dziewczyna, która obserwowała wyścig uliczny zginęła na miejscu. Druga poszkowana osoba - 23-latek walczy o zycie w szpitalu.

Do wypadku w Jaworznie doszło w czwartek, 17.05.2012, ok. godz. 22. W dzielnicy Jeleń gdzie z ustaleń policji często rozgrywane są nielegalne wyścigi uliczne rozgrał się dramat. Na szerokim i prostym odcinku drogi prowadzącej do jednego z zakładów funkcjonariusze zastali kilkanaście osób i samochodów, a także dwa rozbite auta.

Według wstępnych ustaleń 27-latek, który jechał jaguarem nie ustąpił pierwszeństwa 20-letniemu kierowcy BMW. Siła zderzenia dwóch aut była tak ogromna, że przeleciały przez ulicę i uderzyły w osoby, które stały na poboczu i oglądały wyścig. W wypadku, oprócz kierowcy bmw, ranne zostały dwie osoby.

23-letni mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala, 19-letnia dziewczyna zginęła na miejscu. W szpitalu przebywa także 20-latek z BMW, od którego pobrano krew do badań na obecność alkoholu i innych środków odurzających. W policyjnym areszcie został zatrzymany 27-latek z jaguara. Wiadomo, że był trzeźwy. Prawdopodobnie jeszcze dziś zostanie przesłuchany. Niewykluczone, że usłyszy zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.


fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida