Super Express» Wydarzenia» Kronika kryminalna» POZNAŃ: Chłopak został pobity na śmierć na osiedlu Powstańców Warszawy. Poznań był niemym świadkiem kolejnego brutalnego morderstwa

POZNAŃ: Chłopak został pobity na śmierć na osiedlu Powstańców Warszawy

20-letni chłopak został pobity w ubiegły poniedziałek i w wyniku doznanych obrażeń trafił do szpitala. Podejrzanego o napad zatrzymano pod zarzutem pobicia w niedzielę. Jednak w poniedziałek ofiara zmarła w szpitalu - agresor odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 21 listopada. 20-letni chłopak został zaatakowany na własnym osiedlu. O całym zajściu poinformowała policję jego szwagierka. Bezzwłocznie zawieziono poszkodowanego do szpitala, gdzie niestety zmarł w poniedziałek. Miał poważne obrażenia głowy i mózgu.

Na ulicy, gdzie doszło do śmiertelnego pobicia znajdują się kamery, odnaleźli się również świadkowie zajścia. Podejrzany o śmiertelne pobicie jest mieszkańcem osiedla Powstańców Warszawy i sąsiadem zamordowanego. Został zatrzymany i przyznał się do winy. Chciał zemścić się na rodzinie 20-latka.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida