Super Express» Wydarzenia» Kronika kryminalna» Zabrze: 16-latka skatowała na śmierć kochanka

Zabrze: 16-latka skatowała na śmierć kochanka

Ta bezwzględna morderczyni to przecież jeszcze dziecko. 16-latka z Zabrza (woj. śląskie) z zimną krwią zamordowała swojego 55-letniego kochanka. Do brutalnej zbrodni doszło kiedy starszy mężczyzna zaprosił dziewczynkę do mieszkania znajomych na alkoholową libację.

Gdzie byli rodzice nastolatki gdy zaczęła sypiać z przyjacielem, który mógłby być jej ojcem i dlaczego dziecko dopuściło się tak makabrycznego czynu? Na to pytania próbują odpowiedzieć kryminalni prowadzący śledztwo w sprawie zabójstwa do jakiego doszło w miniony weekend.

55-latek zabrał swoją młodziutka kochankę do znajomych na mocno zakrapianą alkoholem imprezę. W mieszkaniu przy ulicy Sobieskiego w Zabrzu mocne trunki lały się strumieniami. Uraczone alkoholem, rozbawione towarzystwo nawet nie zdawało sobie sprawy, że jeszcze tego samego wieczora dojdzie do tragedii.

Wszystko zaczęło się od sprzeczki między nastolatką i jej starszym kochankiem. Pijana dziewczynka zachowywała się jakby wstąpił w nią diabeł. Zaczęła okładać 55-latka pięściami po twarzy, a kiedy zamroczony upadł na podłogę nie szczędziła mu kopniaków.

Mężczyzna zwijał się z bólu. Błagał o litość, ale dla okrutnej dziewczynki był to tylko dodatkowy bodziec, by wyżyć się na kochanku. Skakała po mężczyźnie aż w końcu nieszczęśnik stracił przytomność.
Pijani biesiadni dopiero rankiem wezwali pogotowie do ciężko rannego kolegi.

Lekarze ze szpitala w Zabrzu przez cztery dni walczyli o życie 55-latka, ale obrażania jakich doznał okazały się zbyt rozległe. Doznał rozległych obrażeń głowy m.in. obrzęku mózgu, krwiaka oraz złamania kości czaszki.

Skatowany przez młodziutką kochankę mężczyzna skonał. Policjanci zatrzymali 16-latkę. Pomimo faktu, że jest nieletnia za brutalne zabójstwo odpowie jak osoba dorosła. Dziewczynka trafiła do aresztu, za kratkami może spędzić resztę swojego życia.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida