Super Express» Wydarzenia» Kronika kryminalna» Bród Stary, wypadek: 19-letnia Kasia zginęła w pierwszy dzień wakacji. Suwałki: 19-letnia Kasia zginęła w pierwszy dzień wakacji

Bród Stary, wypadek: 19-letnia Kasia zginęła w pierwszy dzień wakacji

Nie tak Katarzyna Luto (+19 l.) z Suwałk (woj. podlaskie) wyobrażała sobie pierwszy dzień wakacji po ukończeniu liceum. Samochód, którym wybrała się z czwórką znajomych nad jezioro, roztrzaskał się na betonowym słupie. Dziewczyna zginęła na miejscu.

- Kasia uczyła się w liceum sportowym w Chełmie. W tym roku zdawała maturę - opowiada matka 19-latki, Grażyna Luto. Pierwszego dnia wakacji wybrała się autem nad jezioro. Zaprosił ją znajomy Karol G. (+32 l.), i choć audi, którym jechali, należało do niego, to nie on usiadł za kierownicą.

Auto prowadził Karol T. (29 l.) z Suwałk, a razem z nimi podróżowali jeszcze Tomasz L. (25 l.) i Patrycja T. (19 l.). Zostało im zaledwie sześć kilometrów do celu, gdy na łuku drogi w Brodzie Starym auto wypadło z drogi i uderzyło w słup energetyczny.

Przeczytaj koniecznie: Karol M. zabił Emilię K, bo chciała go rzucić a potem zakopał w żwirowniWięcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/karol-m-zabi-emilie-k-bo-chciala-go-rzucic-a-potem-zakopal-w-zwirowni_191962.html

Prędkościomierz roztrzaskanego samochodu zatrzymał się na 105 km/h! Kasia zginęła na miejscu, a Karol G. zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Kierowcę zatrzymała policja - był trzeźwy. - Nawet nie wiem, czy Kasia zdała maturę, bo nie ma jeszcze wyników - rozpacza matka zmarłej tragicznie dziewczyny.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida