Super Express» Wydarzenia» Politycy» Poseł Szeliga, szantażowany przez prostytutkę, wydał oświadczenie. Szantażowany poseł Szeliga wydał oświadczenie. Nie przyznaje się do stosunków z prostytutką

Poseł Szeliga, szantażowany przez prostytutkę, wydał oświadczenie

Poseł Piotr Szeliga z Solidarnej Polski, szantażowany przez prostytutkę, nie komentuje sprawy. Wydał jedynie następujące oświadczenie:

Twitter o Szelidze
Agencja foto: Twitter

Szanowni Państwo, 
w związku z informacjami medialnymi pojawiającymi się w sprawie, w której jestem osobą pokrzywdzoną chciałbym złożyć niniejsze oświadczenie. Jestem osobą wobec której grupa przestępcza przygotowała zorganizowaną prowokację. Nie uległem tej prowokacji, ani próbie szantażu.

Natychmiast poinformowałem o wszystkim policję i nasza współpraca doprowadziła do szybkiego ujęcia sprawców. Niektóre informacje podawane przez media mijają się z prawdą i są wielce dla mnie i mojej rodziny krzywdzące.

Do czasu zakończenia postępowania sądowego nie będę udzielał żadnych dodatkowych informacji jak również zawiesiłem swoje członkostwo w klubie parlamentarnym Solidarna Polska.

PRZECZYTAJ: Jak prostytutka szantażowała posła Szeligę

Proszę media o uszanowanie praw osoby pokrzywdzonej. Po zakończeniu postępowania sądowego udzielę wyczerpujących informacji. Na tę chwilę mimo krzywdzących mnie opinii, nie mogę tego uczynić, ponieważ złamałbym tajemnicę śledztwa.

Nie pozwólcie aby szantażyści triumfowali!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida