Super Express» Wydarzenia» Świat» Księżna Diana: Od dziecka wyglądała jak księżniczka ZDJĘCIA!. Diana Frances Spencer wychowywana była na prawdziwą damę

Księżna Diana: Od dziecka wyglądała jak księżniczka ZDJĘCIA!

Wyjątkowa skromność, nienaganne maniery i prawdziwa klasa. Tragicznie zmarła księżna Diana Frances Spencer (+36 l.) od urodzenia wychowywana była na prawdziwą damę.

Od najwcześniejszych też lat przyszła księżna zachwycała nieprzeciętną urodą, co widać na unikalnych i niepublikowanych dotychczas zdjęciach.

Mała Diana na kanapie, Diana ze swoim pupilem, Diana z opaską - wszystkie te fotografie są niepodważalnym dowodem na to, że ich bohaterka była wprost stworzona do roli księżniczki. Jako dziecko była przy tym bardzo skromna, a jej przyjaciele z dzieciństwa twierdzą, że wręcz nieśmiała.

Patrz też: Księżna Diana była moją kochankąWięcej
http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/ksiezna-diana-bya-moja-kochanka_111546.html

Kiedy dorosła, niewiele się zmieniła. Po ślubie z brytyjskim następcą tronu, księciem Karolem (62 l.), za tę skromność i troskę o słabszych Dianę pokochała nie tylko Wielka Brytania, ale i cały świat. Królowa ludzkich serc, jak nazywana była Diana przez swych poddanych, zginęła 31 sierpnia 1997 roku w wypadku samochodowym w Paryżu.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida