Michaił Gorbaczow
Zobacz też

Dziś, 1 maja, w Rosji odbyły się pochody, zorganizowane przez ...

Ostatni pierwszy sekretarz KPZR i prezydent ZSRR stwierdza w nim, że 20 lat po zainicjowanej przez niego pieriestrojce (przemianie politycznej i gospodarczej) Rosja idzie w złym kierunku. Nie przebierając w słowach, bezpośrednio i bardzo ostro krytykuje też obecną klasę rządzącą.

Patrz też: Rosyjscy eksperci: Nawet gdyby zamiast kontrolera był szympans, do tragedii nie powinno dojść ROSJANIE O 10 KWIETNIA



Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/rosyjscy-eksperci-nawet-gdyby-zamiast-kontrolera-byl-szympans-do-tragedii-nie-powinno-dojsc-rosjanie_172017.html

- Oni są bogaci i nie mają umiaru, a ich ideałem jest miliarder, właściciel klubu piłkarskiego Chelsea, Roman Abramowicz... Gardzę takim ideałem. Za nas mi wstyd, i za kraj. Prezydent Dmitrij Miedwiediew i premier Władimir Putin starają się, ale w Rosji coraz silniej pachnie imitacją - wypalił Gorbaczow.


Wybrane komentarze

zobacz wszystkie >>
Cudzysłów
Cudzysłów
polak 18.02.2011, 14:48

prawda tu sami agenci

wiki 19.02.2011, 21:19

Garbaczow to człowiek cywilizacji , a ci co zlie onim piszą
to brak cywilizacji!!

Denerwuje Cię to? ZGŁOŚ SKARGĘ!