Super Express» Wydarzenia» Świat» Karnawał w Rio de Janeiro - nagie ostatki ZDJĘCIA. Piękne kolorowe stroje i dekoracje, fajerwerki, setki tysięcy turystów, a przede wszystkim wszechobecna nagość - tak wyglądała słynna parada szkół samby w Rio de Janeiro w Brazylii

Karnawał w Rio de Janeiro - nagie ostatki ZDJĘCIA

Piękne kolorowe stroje i dekoracje, fajerwerki, setki tysięcy turystów, a przede wszystkim wszechobecna nagość - tak wyglądała słynna parada szkół samby w Rio de Janeiro w Brazylii, która tradycyjnie organizowana jest na zakończenie karnawału.

To była prawdziwa uczta dla oka. Skąpo odziane brazylijskie piękności, reprezentujące 12 najlepszych szkół samby, w niedzielę w nocy rozpoczęły dwudniową zabawę, którą oglądało 800 tys. turystów z całego świata.

Przeczytaj koniecznie: Karnawał w Rio de Janeiro - ZDJĘCIA!

Szkoły samby, które walczą o miano tej najlepszej, przygotowują się do parady przez cały rok i wydają na ten cel prawie 5 mln dolarów.

W tym roku uwagę publiczności i mediów przyciągnęła najładniejsza brazylijska modelka, Gisele Buendchen (31 l.), która reprezentowała jedną ze szkół tańca.

ZOBACZ: Hit karnawału: Taniec na rurze podbija stolicę!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida