Super Express» Wydarzenia» Świat» Neil Armstrong NIE ŻYJE. Zmarł ASTRONAUTA, który ZROBIŁ PIERWSZY KROK NA KSIĘŻYCU. NEIL ARMSTRONG, NEIL ARMSTRONG NIE ŻYJE, NIE ŻYJE NEIL ARMSTRONG, ZMARŁ NEIL ARMSTRONG, NEIL ARMSTRONG ZMARŁ, UMARŁ NEIL ARMSTRONG, NEIL ARMSTRONG UMARŁ, PIERWSZY CZŁOWIEK NA KSIĘŻYCU, NIE ŻYJE PIERWS

Neil Armstrong NIE ŻYJE. Zmarł ASTRONAUTA, który ZROBIŁ PIERWSZY KROK NA KSIĘŻYCU

Neil Armstrong, amerykański astronauta, zmarł w wyniku komplikacji po operacji serca, którą przeszedł kilka tygodni temu. Miał 82 lata.

Neil Armstrong zmarł w sobotę, 25.08.2012, wskutek komplikacji wynikłych po operacji serca, jakiej poddał się na początku sierpnia - poinformowały media amerykańskie. 5 sierpnia astronauta przeszedł operację wszczepienia by-passów. Jego żona Carol mówiła wtedy, że rekonwalescencja przebiega pomyślnie.

- To wielka strata dla nauki i dla całego świata - powiedział w rozmowie z TVN24 jedyny polski kosmonauta gen. Mirosław Hermaszewski. - Był wspaniałym, wyjątkowym człowiekiem - dodał Hermaszewski.

Astronauta jako pierwszy postawił stopę na Księżycu 20 lipca 1969 roku. Wygłosił wówczas słowa, które przeszły do historii: "To jest mały krok człowieka, ale wielki krok ludzkości".

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida