Super Express» Wydarzenia» Świat» Valeria Levitin: Kobiety chcą wyglądać jak ja. ROSJA, MONAKO, VALERIA LEVITIN, ANOREKSJA, NAJCHUDSZA KOBIETA ŚWIATA,

Valeria Levitin: Kobiety chcą wyglądać jak ja

Pochodząca z Rosji, ale mieszkająca w Monako Valeria Levitin (39 l.) uważana jest za najchudszą kobietę świata. Kiedy miała 16 lat, uznała, że jest za gruba i przestała jeść. Zapadła przez to na śmiertelną anoreksję. Teraz waży... 25 kilogramów. Jednak, jak sama mówi, inne kobiety chcą brać z niej przykład.

Jako nastolatka Valeria była zdrową i pełną życia dziewczynką. Kłopoty zaczęły się, gdy maniakalnie zaczęła dbać o swoją sylwetkę. Odchudziła się, myślała, że wygląda idealnie i w wieku 20 lat postanowiła zostać modelką. Wtedy jedna z agencji orzekła, że jest jeszcze za gruba. To sprawiło, że posiłki zredukowała prawie do zera. Teraz wygląda jak żywy kościotrup. - Najgorsze jest to, że dostaję e-maile od młodych kobiet, które wzorują się na mnie i pytają, jak uzyskać taką wagę. Ja nie będą nikogo uczyć, jak umierać - mówi Valeria. Dlatego zdecydowała się włączyć w kampanię przeciw anoreksji. - To nie są żarty. To jest gra o życie - ostrzega.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida