Super Express» Wydarzenia» Świat» ZDJĘCIA drugiej posiadłości Janukowycza, Synohory. Miał w niej bażanty i niedźwiedzie!. Zobacz zdjęcia drugiej posiadłości Janukowycza- Synohory- a w niej bażanty i niedźwiedzie!

ZDJĘCIA drugiej posiadłości Janukowycza, Synohory. Miał w niej bażanty i niedźwiedzie!

Zobacz zdjęcia i nagrania drugiej luksusowej rezydencji byłego prezydenta Ukrainy, Wiktora Janukowycza.

Znana już wszystkim Meżyhiria pod Kijowem, której zdjęcia możecie zobaczyć klikając na link poniżej, to nie jedyna posiadłość byłego prezydenta Ukrainy. Druga luksusowa posiadłość zwana Synohorą położona jest w Karpatach i ma powierzchnię połowy Księstwa Monako.

Zobacz tez: Janukowycz uciekł, ludzie zwiedzają jego rezydencję, a tam CUDA: galeon, mini zoo, greckie ruiny...

O tym, że były prezydent lubi towarzystwo zwierząt przekonaliśmy się oglądając zdjęcia i nagrania z jego rezydencji pod Kijowem, w której mieszkał na co dzień. Tam Janukowycz hodował np. gazele. W Synohorze w Karpatach, mieszczą się natomiast specjalne wybiegi dla... niedźwiedzi i dzików.

Jak informuje TVN24 na wyremontowanie rezydencji Janukowycz przeznaczył kilkadziesiąt milionów dolarów. Na terenie posiadłości oprócz zoo znajduje się też jezioro.

Czytaj również: Ukraina. Wysłano list gończy za Janukowyczem!

Ten film został nagrany prze dziennikarzy, którzy po chwili zostali zatrzymani i odcholowani przez zamaskowaną ochronę Janukowycza.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Zobacz także
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida