Super Express» Wydarzenia» Warszawa» MARATON WARSZAWSKI - UTRUDNIENIA: Biegacze zablokują miasto. WARSZAWA, MARATON WARSZAWSKI

MARATON WARSZAWSKI - UTRUDNIENIA: Biegacze zablokują miasto

To będzie ciężki weekend dla kierowców. A wszystko przez pozamykane ulice w związku z organizowanym w niedzielę 34. Maratonem Warszawskim.

- Start odbędzie się o godzinie 9, a planowane zakończenie maratonu jest wyznaczone na godzinę 16. Udział w biegu weźmie około 8 tysięcy biegaczy z całej Polski - zapowiada Magda Skrocka z Fundacji "Maraton Warszawski". Sportowcy przebiegną najważniejszymi ulicami, m.in. mostem Poniatowskiego, Wisłostradą, ul. Czerniakowską, Sobieskiego, Puławską i Al. Ujazdowskimi. Większość ulic zostanie zamkniętych na kilka godzin. Dla zmotoryzowanych od godziny 9 do 11 niedostępny będzie most Świętokrzyski.

Na moście Poniatowskiego jezdnia północna zamknięta zostanie już o północy do godziny 10, natomiast jezdnia południowa od 10.30 do 15.30. Nie lepiej będzie na Wisłostradzie pomiędzy ul. Krasińskiego i al. Witosa. Tam jezdnia w kierunku Żoliborza ma zostać zamknięta od godz. 8 do 11.30.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida