Super Express» Wydarzenia» Warszawa» WARSZAWA: Tu podczas meczów zaparkujesz swoje auto. WARSZAWA,STADION NARODOWY,PARKING,GDZIE ZAPARKOWAĆ,EURO 2012,

WARSZAWA: Tu podczas meczów zaparkujesz swoje auto

Zakazy parkowania w centrum i okolicach Stadionu Narodowego najwyraźniej zaskoczyły warszawiaków. Tylko wczoraj do południa straż miejska odholowała blisko 120 samochodów z centrum i Pragi. Dlatego w trakcie meczów lepiej przesiąść się do darmowej komunikacji miejskiej, a auto zostawić na jednym ze specjalnie przygotowanych parkingów "Park & Ride".

Mieszkańcy, których auta zostały zabrane, muszą zapłacić słoną karę - 440 złotych za hol i 33 złote za każdy dzień przechowywania samochodu na parkingu. Dlatego w dni meczowe lepiej nie ryzykować i zostawić samochód na przygotowanych przez miasto postojach. Kierowcy mają tam do dyspozycji 13 tysięcy miejsc. Powstały one w: Broniszach przy ulicy Poznańskiej, przy torze Służewiec, przy CH Blue City, na Wóycickiego przy Cmentarzu Północnym, na Marywilskiej 44, cztery na Jagiellońskiej (przy numerach 69, 71-73 i 88), na Szpotańskiej przy Wydawniczej i na 1. Praskiego Pułku.

- Z tych miejsc uruchomiona została specjalna darmowa komunikacja autobusowa - mówi Karolina Gałecka z Zarządu Dróg Miejskich. Do Stadionu Narodowego dojedziemy liniami "P".

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida