Super Express» Wydarzenia» Warszawa» WARSZAWA: Białołęka ma nowego burmistrza Adama Grzegrzółkę. Białołęka, Warszawa, burmistrz, Adam Grzegrzółka, PO, Platforma Obywatelska, Białołęka burmistrz, nowy burmistrz Białołęki

WARSZAWA: Białołęka ma nowego burmistrza Adama Grzegrzółkę

Zmiany w zarządzie dzielnicy Białołęka. Wczoraj decyzją radnych nowym burmistrzem został dotychczasowy wiceburmistrz Pragi-Południe Adam Grzegrzółka (33 l.).

Jego zastępcami pozostali Piotr Smoczyński i Piotr Jaworski, którzy pełnili te funkcje w obecnej kadencji. Wybór Grzegrzółki to efekt ubiegłotygodniowej rezygnacji Jacka Kaznowskiego (59 l.). Były burmistrz poddał się, bo miał już dosyć ciągłego torpedowania jego pomysłów i decyzji przez radnych Platformy Obywatelskiej.

Adam Grzegrzółka to absolwent politologii na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 2002-2006 był radnym dzielnicy Praga-Południe z ramienia Platformy Obywatelskiej. W radzie pełnił też funkcję przewodniczącego. Od 2006 roku był wiceburmistrzem Pragi-Południe i odpowiadał między innymi za ochronę środowiska, politykę lokalową i nadzorowanie handlu oraz targowisk w dzielnicy.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida