Hanna Gronkiewicz-Waltz
Zobacz też

Stany Zjednoczone, Izrael, Brazylia, Tajlandia, Japonia, Bruksela, Ateny, Tallin, Berlin, ...

Produkcja okien, klamek, szyb i drzwi oraz wynajem powierzchni handlowej - oto czym zajmuje się PHU Zaplecze. I to właśnie za sukcesy w tej branży wyróżniony został prezes spółki Jarosław Bałdowski (46 l.). Decyzją prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz (59l.) otrzyma on 35 937,50 zł brutto nagrody za 2010 rok. Za co konkretnie, nie wiadomo. - To nagroda za zyski wypracowane przez spółkę w ubiegłym roku - wyjaśnił tajemniczo Bartosz Milczarczyk (30 l.), rzecznik Ratusza.

To jedna z wielu ogromnych premii przyznanych w tym roku. Nagrody dla prezesów miejskich spółek pochłonęły tej jesieni już ponad 420 tys. zł.


Wybrane komentarze

zobacz wszystkie >>
Cudzysłów
Cudzysłów
Logan 25.11.2011, 10:41

Akurat ta spółka nie bierze, tylko daje. Wystarczy spojrzeć na wyniki, 2mln zysku dla miasta za tamten rok...

nikt 10.12.2011, 12:30

A sprzątaczki i najmłodsi stażem pracownicy dostali wypowiedzenia, bo rzekomo nie ma pieniędzy. Brawo Pani Prezydent. Rok czasu ciężkiej pracy po godzinach i w dni wolne, przez ten okres zarobiłem mniej niż wynosi jednorazowa premia Pana Jarosława Bałdowskiego. Rozumię że Pan Jarosław ciężko pracował i dostał premie, ale wiele osó pracowało jeszcze ciężej i dostało wypowiedzenia. Jest Pani niesprawiedliwa i wcale się nie dziwię, że traci Pani poparcie społeczeństwa. Reformę administracji publicznej powinno się zacząć ,,od góry'', bo to ,,dół'' wykonuje całą pracę i proszę nie zapominaś że bez solidnych ,,fundamentów'' żadna budowla długo nie postoi.

Denerwuje Cię to? ZGŁOŚ SKARGĘ!