Super Express» Wydarzenia» Warszawa» Warszawa: KLUB PIĘŚCIARZ zaprasza dzieci na TRENINGI. Zostań drugim Adamkiem. boks, Bródno, pięściarz, KLUB BOKSERSKI, KLUB BOKSERSKI PIĘŚCIARZ, KLUB PIĘŚCIARZ WARSZAWA, WARSZAWA KLUB PIĘŚCIARZ TRENINGI, KLUB BOKSERSKI PIĘŚCIARZ TRENINGI, WARSZAWA PIEŚCIARZ

Warszawa: KLUB PIĘŚCIARZ zaprasza dzieci na TRENINGI. Zostań drugim Adamkiem

Były bokser Gwardii Warszawa spełnia marzenie z młodości. Na Bródnie otworzył właśnie Klub Bokserski "Pięściarz". Jest ring, sala do ćwiczeń i miejsce, w którym będą wyświetlane najsłynniejsze walki. Przyłączyć może się każdy, bez względu na wiek czy płeć. - Będę szkolił przyszłych mistrzów boksu - zaprasza Aleksy Kopeć.

Aleksy Kopeć (32 l.) zakończył swoją bokserską karierę, mając 21 lat. Walczył w Gwardii Warszawa, ale nie miał szans na wielką karierę. Teraz, po latach, spełnia swoje marzenia. Otwarty niespełna miesiąc temu klub "Pięściarz" to jego oczko w głowie.

Przychodzą tu ludzie w każdym wieku. Od 8-letnich chłopaczków po 30-letnich facetów. - Ostatnio dołączyło do nas nawet kilka dziewczyn. Bokserem może zostać każdy, bez względu na wiek czy płeć. Wystarczy chcieć i być konsekwentnym - mówi Kopeć. Dzięki "Pięściarzowi" trener chce dać szansę młodzieży zaistnieć na ringu. - Chcę, żeby byli jak Adamek albo "Diablo" Włodarczyk - opowiada.

Klub przy ul. Kondratowicza 25 ma powierzchnię 220 mkw. Na ścianach wiszą medale i dyplomy z młodzieńczych lat właściciela. Oprócz ringu i sali do ćwiczeń jest także siłownia i miejsce do spotkań towarzyskich.

- Będziemy pokazywać filmy z najsłynniejszych walk, by zarazić młodych ludzi miłością do tego sportu - dodaje trener. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18. Dorośli mogą przyjść codziennie o godz. 20. Opłata członkowska klubu to 70 zł, ale pierwsze zajęcia są bezpłatne. Telefon do klubu: 600 979 219.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida