Super Express» Wydarzenia» Warszawa» Warszawa. POŻAR na stacji metra MŁOCINY. Ewakuacja i gigantyczne opóźnienia . Pożar na stacji Młociny. Pożar w metrze. Dlaczego na stacji metra Młociny wybuchł pożar,

Warszawa. POŻAR na stacji metra MŁOCINY. Ewakuacja i gigantyczne opóźnienia

Pożar na stacji metra Warszawa-Młociny. W porannych godzinach szczytu, gdy ulice stanęły w korkach, a perony podziemnej kolejki miejskiej wypełnili pasażerowie na stacji metra Młociny pojawił się ogień. Pożar wywołany zawarciem instalacji elektrycznej zauważono na monitoringu. Natychmiast ewakuowano całą stację, która będzie zamknięta aż do odwołania.

Straż pożarna opanowała już ogień. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale trwająca co najmniej kilka godzin przerwa w ruchu składów metra sparaliżowała całą podziemną kolejkę.

Do zwarcia instalacji elektrycznej doszło tuż po godz. 7 rano. Jak podaje portal tvnwarszawa.pl pracownicy metra zauważyli ogień na kamerach monitoringu. Na stacji Młociny błyskawicznie pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej. Pożar udało się ugasić. Wszyscy pasażerowie zostali ewakuowani.

Stacja metra Młociny będzie zamknięta aż do odwołania. Składy kursują od stacji Kabaty do stacji Słodowiec. Od stacji Słodowiec do stacji Wawrzyszew wprowadzono ruch wahadłowy. Podróżnyi muszą się liczyć z opóźnieniami.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida