Super Express» Wydarzenia» Warszawa» WARSZAWA: ROWER VETURILO - Jak wypożyczyć rower w systemie Veturilo - ZDJĘCIA - INSTRUKCJA. Veturilo, wypożyczanie rowerów, Warszawa system Veturilo, system Veturilo, rowery w Warszawie, jak wypożyczyć rower w Warszawie, jak działa Veturilo, rowery,

WARSZAWA: ROWER VETURILO - Jak wypożyczyć rower w systemie Veturilo - ZDJĘCIA - INSTRUKCJA

W stolicy zapanowała prawdziwa moda na poruszanie się po mieście na rowerach. Jest to dużo bardziej ekologiczne, a przy okazji nie trzeba stać w korkach. Od 9 kwietnia - po zimowej przerwie - znów działa system wypożyczania rowerów VETURILO.

Aby móc wypożyczyć rower, musimy najpierw zarejestrować się w systemie na stronie www.veturilo.waw.pl. Podczas rejestracji podajemy numer telefonu oraz swoje podstawowe dane.

Musimy też zapłacić 10 zł opłaty rejestracyjnej. Jeśli zrobimy to kartą kredytową, nasze konto będzie aktywne natychmiast. Jeśli zdecydujemy się na zwykły przelew, to niestety będziemy musieli poczekać, aż pieniądze wpłyną na konto operatora. Potem na nasz telefon przyjdzie kod PIN do konta. Wystarczy go wpisać i rower jest już nasz. A jak należy to zrobić?

>>> Rower w małym mieszkaniu: sprytne WIESZAKI NA ROWER

Trzeba pamiętać, że każda wypożyczalnia ma specjalny panel, czyli urządzenie, w którym musimy wprowadzić dane. Logujemy się w nim, podając nasz numer telefonu oraz przesłany kod PIN. Następnie podajemy numer roweru (jest on zapisany z tyłu pojazdu), który chcemy wypożyczyć. Wówczas na ekranie wyświetli się nam kolejny czterocyfrowy kod, który posłuży do odpięcia jednośladu. Każdy rower jest przypięty specjalnym zamkiem. Na zamku ustawiamy kod, odpinamy rower i możemy ruszać w drogę.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida