Super Express» Wydarzenia» Warszawa» Warszawa. Tak pojedziesz Trasą S8. Po ponad miesiącu od zakończenia budowy kierowcy wreszcie przejechali trasą ekspresową S8 prowadzącą z Powązek do ulicy Połczyńskiej

Warszawa. Tak pojedziesz Trasą S8

Wreszcie! Po ponad miesiącu od zakończenia budowy kierowcy wreszcie przejechali trasą ekspresową S8 prowadzącą z Powązek do ulicy Połczyńskiej. Wraz z długą na 10 kilometrów arterią powstały także węzły łączące trasę z najważniejszymi ulicami Bemowa i Woli.

Na trasę można wjechać przez cztery bezkolizyjne węzły, które powstały na skrzyżowaniach z ważnymi ulicami. Pierwszy znajduje się u zbiegu z trasą poznańską. Kolejny znajduje się u zbiegu z przedłużeniem Górczewskiej.

Przeczytaj koniecznie: Warszawa: Otworzyli trasę S8 żeby znów ją zamknąć?!Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/warszawa/otwieraja-s8-zeby-zamknac_168032.html

Następny krzyżuje się z Lazurową, a ostatni węzeł zlokalizowany jest przy Cmentarzu Wojskowym - można tu odbić na Trasę Toruńską w kierunku Bródna i Białołęki lub skręcić w al. Prymasa Tysiąclecia, by dotrzeć do ulic prowadzących do Śródmieścia i na Ochotę.

Zaraz rozkopią?

Niestety, wykonawca będzie musiał usunąć usterki, które pozostały na arterii. Oznacza to zwężenia i utrudnienia. - Dobrze, że w ogóle ją otworzyli - mówi Paweł Łaszkiewicz (45 l.) z Ochoty. Trasa S8 ma 10,4 km długości i kosztowała ponad 2 mld zł.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida