Wypadek w Soli. Samochód WBIŁ SIĘ w barierę energochłonną! Autem jechały trzy osoby

2020-09-10 14:43 Rafał Strzelec
Wypadek w Soli. Samochód WBIŁ SIĘ w barierę energochłonną! Autem jechały trzy osoby
Autor: Policja Żywiec

Horror na drodze w miejscowości Sól na południe od Żywca. Samochód, którym kierował 20-letni Słowak wraz z dwójką pasażerów wbił się w barierę energochłonną. Nie wiadomo, jakim cudem nikomu nic się nie stało. Kierowca został ukarany mandatem karnym.

Wypadek w Soli. 20-letni Słowak wjechał w barierę energochłonną

Do tego wypadku doszło 9 września po południu. - Około 16.00 dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał informację, że w Soli doszło do zdarzenia drogowego. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, zobaczyli wbity w barierę energochłonną samochód. Cudem było to, że w zdarzeniu tym nikt nie ucierpiał - podaje żywiecka komenda. Jak się okazało samochodem podróżował 20-letni obywatel Słowacji wraz z dwoma pasażerami. Policjanci ustalili, że to on doprowadził do zderzenia, dlatego został ukarany mandatem karnym. W momencie zdarzenia był trzeźwy, miał również uprawnienia do prowadzenia samochodu.

- Po raz kolejny apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą, a przede wszystkim o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Jako kierowca odpowiadamy za siebie, ale i za innych uczestników ruchu drogowego. Taka świadomość powinna towarzyszyć każdemu, który wsiada za kierownicę pojazdu - przypominają policjanci.

Zmarł Gienek Loska

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze