Hity z demobilu

2020-07-03 14:27 Informacja prasowa
AMW zdjęcie
Autor: Materiały prasowe

Asortyment wojskowy i pojazdy, które zostały wycofane z użycia, otrzymują drugie życie. Wszystko za sprawą Agencji Mienia Wojskowego, która odsprzedaje cywilom najróżniejsze artykuły – od mundurów po silniki i specjalistyczne auta.

Tym razem koneserzy artykułów wojskowych powinni udać się do Bydgoszczy, gdzie czeka na nich unikatowy sprzęt oraz pojazdy wojskowe. Oddział Regionalny AMW oferuje nabywcom aż 161 pozycji o wartości blisko 700 tys. zł! Otwarcie ofert już 15 lipca br.

Powojskowe pojazdy i sprzęt motoryzacyjny

Bydgoski przetarg to prawdziwa gratka dla miłośników powojskowych pojazdów. Na potencjalnych nabywców czekają m.in.: autobus sztabowy na Starze 266 oraz sanitarny tarpan z silnikiem marki Iveco. Na fanów wojskowych pojazdów czeka mierząca prawie 10 m długości ciężarówka KrAZ 257. Oprócz tego będzie można kupić autobus Autosan H-9 , żurawie na starach 660 M2, pralnię wodną na starze 200, mikrobus iveco czy przyczepy.

Wylicytuj osobówkę lub części zamienne

Osoby, które gustują w samochodach osobowych, będą miały okazję wziąć udział w licytacji m.in. fiata Siena, opla astra czy fiata Punto Czekają także pakiety z częściami zamiennymi m.in. do ciągników ursus, jelczów czy UAZ-ów!

Coś dla kolekcjonerów

W przetargu pojawią się także artykuły mundurowe, zestawy zawierające sprzęt AGD, przyrządy biurowe, komputerowe, kuchenne, elektryczno-hydrauliczne, łączności, medyczne, ochrony przeciwpożarowej, budowlane, a także sportowe (w tym przyrządy do ćwiczeń). Wybrane przedmioty licytacji będzie można obejrzeć w wyznaczonych miejscach 8 i 9 lipca br.

Szczegółowe informacje dotyczące bydgoskiego przetargu AMW znajdują się na stronie: www.amw.com.pl.

 

Najnowsze