Krasnystaw: MAKABRYCZNA ŚMIERĆ 46-latka. Motocykl wypadł z drogi i uderzył w drzewo

2020-07-30 17:35 Marek Targoński
Krasnystaw: MAKABRYCZNA ŚMIERĆ 46-latka. Motocykl wypadł z drogi i uderzył w drzewo
Autor: KWP Lublin

Makabryczny wypadek w Krasnymstawie na Lubelszczyźnie zakończył się śmiercią 46-latka. Motocykl, którym podróżował, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu zdarzenia. Teraz okoliczności tragedii bada policja i prokuratura.

Makabryczna śmierć 46-latka! W środę (ok. godz. 9.00) w Krasnymstawie (przy ul. Kolonia Krakowskie Przedmieście) motocykl wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu. Co tam się stało?

Na łuku drogi motocyklista zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 46-letni mieszkaniec Krasnegostawu poniósł śmierć na miejscu – informuje Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

Przyczyny i dokładne okoliczności tragedii bada teraz policja pod nadzorem prokuratury. Śledczy sprawdzają, jak doszło do wypadku. Mundurowi apelują też o rozwagę – zwłaszcza w czasie trwającego sezonu na dwa kółka.

Pamiętajmy, że motocyklistów podobnie jak rowerzystów nie chronią pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne czy karoseria samochodowa. Ich bezpieczeństwo na drodze zależy od ich rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania techniki jazdy do prędkości i warunków panujących na drodze – dodaje Wasilewski.

Uważajcie na siebie!

Areszt za jazdę po prąd autostradą A4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze