Mazowieckie. Trzech mężczyzn zginęło na drodze! 21-latek wypadł z auta [ZDJĘCIA]

2020-12-02 14:38 Michał Michalak
Mazowieckie. Trzech mężczyzn zginęło na drodze! 21-latek wypadł z auta [ZDJĘCIA]
Autor: KMP w Ostrołęce Trzech mężczyzn zginęło na terenie wojwództwa mazowieckiego. W jednym z wypadków śmierć poniósł 41-letni rowerzysta potrącony przez auto dostawcze w gminie Troszyn (na zdjęciu)

Trzech mężczyzn zginęło na terenie województwa mazowieckiego. To już drugi tydzień z rzędu, gdy w regionie dochodzi do serii śmiertelnych wypadków. Z poniedziałku na wtorek 24 listopada w ciągu kilkunastu godzin zginęły trzy osoby, a tym razem w ciągu ledwie 6 godzin śmierć ponieśli: 52-, 41- i najmłodszy z całego grona 21-latek. Wszystkie wypadki miały miejsce w poniedziałek 30 listopada.

Trzech mężczyzn zginęło na terenie województwa mazowieckiego w serii wypadków, do jakich doszło w poniedziałek 30 listopada. To już drugi tydzień z rzędu, gdy w ciągu tak krótkiego czasu aż trzy osoby tracą życie na drodze. Przed godz. 17 zginął 41-letni rowerzysta potrącony przez dostawcze auto. Nieco ponad godzinę później z drogi w Woli Łąckiej wypadł 52-latek, który uderzył w bariery linowe. Z kolei po godz. 23 w Kiełkach uderzył w drzewo i dachował 21-latek, który wypadł z auta i również zginął na miejscu.

Trzy osoby zginęły pod Płońskiem! W ostatnim miesiącu już dziewięć [ZDJĘCIA]

15-letnia Wiktoria zginęła w wypadku w drodze na imprezę urodzinową. Nastolatka trenowała boks
Najnowsze