Norauto ZNIKA z Polski! Co w miejscu popularnych serwisów?

2021-03-03 10:12 DR
Warsztat samochodowy / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Warsztat samochodowy / zdjęcie ilustracyjne

Pandemia wpłynęła na działalność wielu znanych firm. Niektóre z nich postanowiły wycofać się z Polski. Kolejną siecią, która podjęła taką decyzję jest Norauto. Popularne serwisy samochodowe informują, że sieć Norauto jest likwidowana. Co pojawi się w miejscu popularnych warsztatów?

Pandemia koronawirusa zamknęła już wiele biznesów. To przede wszystkim małe, lokalne interesy. Jednak nie brakuje znanych, dużych sieci, które postanowiły wycofać się z Polski. Informujemy Was o tym na bieżąco na naszej stronie internetowej. Do tej pory wycofywały się przede wszystkim firmy posiadające stacjonarne sklepy z odzieżą i dodatkami. Tymczasem w internecie pojawiły się informacje o likwidacji kolejnej sieci. Tym razem chodzi o Norauto, czyli sieć serwisów samochodowych i sklepów z akcesoriami motoryzacyjnymi. Na stronie internetowej Norauto.pl widać wielki napis “LIKWIDACJA SIECI NORAUTO”. Klienci mogą liczyć na wyprzedaż do -70%. Obowiązuje ona tylko w punktach stacjonarnych. 

Część z osób uważa, że to tylko akcja promocyjna, ale w jednym ze sklepów usłyszeliśmy, że Norauto faktycznie znika z Polski i nie jest to żadna zagrywka marketingowa. 

Raport z Anteny 02.03

Norauto znika z Polski! Co pojawi się w miejscu Norauto? 

Oficjalnych informacji w tej sprawie niestety nie ma. Jednak już pod koniec ubiegłego roku zaczęły pojawiać się w internecie informacje dotyczące przejęcia przez spółkę Terg (właściciel sieci Media Expert) spółki grupy Norauto. Transakcja miała obejmować 21 obiektów w całej Polsce. 

Tymczasem branżowy serwis Eurobuild Central&Eastern Europe informuje, że w nabytych budynkach zostanie uruchomiona działalność pod szyldem Media Expert. Szczegóły transakcji nie zostały ujawnione. Nie wiadomo też czy informacje dziennikarzy się potwierdzą i ewentualnie kiedy w budynkach, w których obecnie działają serwisy samochodowe Norauto pojawią się sklepy Media Expert oferujące sprzęt komputerowy, RTV i AGD. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze