Parchatka: Wjechał W ROWERZYSTKĘ. Kobieta nie miała szans. ZGINĘŁA na miejscu [ZDJĘCIA]

2020-08-11 12:20 Marek Targoński
Parchatka: Wjechał W ROWERZYSTKĘ. Kobieta nie miała szans. ZGINĘŁA na miejscu [ZDJĘCIA]
Autor: KWP Lublin

Makabryczny wypadek w Parchatce na Lubelszczyźnie. Kierowca osobówki wyprzedzał inne auto, nie patrzył, jak jedzie i... doprowadził do tragedii. Wjechał w rowerzystkę. Kobieta nie miała szans, zginęła na miejscu wypadku. Coś strasznego! Policja apeluje o rozwagę i rozsądek na drodze.

Do wypadku doszło w poniedziałkowy wieczór (ok. godz. 20.00) w Parchatce (pow. puławski) na Lubelszczyźnie. Kierowca osobówki wjechał w rowerzystkę. 41-letnia kobieta nie miała szans, zginęła na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Daewoo 34-letni mieszkaniec Puław nie zachował szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania innego pojazdu i najechał na prawidłowo jadącą z naprzeciwka rowerzystkę. 41-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu – informują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Puławach, którzy zajmują się wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tragedii.

Dlaczego doszło do wypadku i czy można go było uniknąć? Odpowiedzi szuka policja i prokuratura, z udziałem biegłych i techników. Wiemy, że kierowca osobówki był trzeźwy.

Jeden moment wystarczył i doszło do tragedii. Dlatego funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozsądek i rozwagę na drodze oraz jazdę zgodnie z przepisami. Niestety, w tym przypadku tego zabrakło, a skutek jest tragiczny.

Z policyjnych statystyk wynika, że tylko wczoraj na Lubelszczyźnie doszło do siedmiu wypadków drogowych, w których jedna osoba zginęła, a aż dziewięć zostało rannych. Weekend na drogach regionu też nie był bezpieczny... Uważajcie na siebie!

Życie w czerwonej strefie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.