Drugi przypadek koronawirusa w Bełchatowie? Kobieta przebywa na oddziale zakaźnym [NIEOFICJALNIE]

i

Autor: Shutterstock Drugi przypadek koronawirusa w Bełchatowie? Nieoficjalnie wiemy, że kobieta przebywa na oddziale zakaźnym.

Drugi przypadek koronawirusa w Bełchatowie? Kobieta przebywa na oddziale zakaźnym [NIEOFICJALNIE]

2020-03-19 21:25

Choć informacje nie są oficjalnie potwierdzone przez służby sanitarne, to z dobrze poinformowanego źródła dotarła do redakcji wiadomość o kobiecie w średnim wieku, która jest w tej chwili hospitalizowana na oddziale zakaźnym szpitala Jana Pawła II w Bełchatowie.

Kobieta z objawami zarażenia koronawirusem trafiła do bełchatowskiego szpitala wczoraj po południu. Została hospitalizowana na oddziale zakaźnym. Od kobiety między innymi pobrano próbki do testów na obecność COVID-19 i wykonano także rentgen klatki piersiowej .

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że pacjentka w średnim wieku została podłączona do respiratora.

Kobieta jest pracownicą jeden z kopalnianych spółek. Nieoficjalnie wiemy również, że kwarantanną został objęty mąż pacjentki, a także lekarz, który przyjmował kobietę do bełchatowskiego szpitala.

O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Jeśli test wykaże pozytywny wynik, to będzie to druga pacjentka z Bełchatowa, która została zarażona koronawirusem. Przypomnijmy w miniona niedzielę, 15 marca u 21-letniej bełchatowianki stwierdzono COVID-19. O tej sytuacji pisaliśmy w artykule: "Sanepid cudem zdobył dla mnie test"! Dramatyczna relacja zarażonej koronawirusem

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany