Wieruszów: tajemnicze zaginięcie 41-letniego obywatela Ukrainy! [AKTUALIACJA]

2021-04-16 10:13 Emilia Białecka
Wieruszów: tajemnicze zaginięcie 41-letniego obywatela Ukrainy!
Autor: BE /archiwum

Wieruszowscy policjanci do czwartku, 15 kwietnia, poszukiwali 41-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna wyszedł z terenu jednej z posesji w gminie Galewice i zapadł się pod ziemię. Kilka godzin po publikacji komunikatu Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi poinformowała, że mężczyzna się odnalazł.

Kilka godzin po publikacji komunikatu na naszej stronie, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi poinformowała o zakończeniu poszukiwań. Mężczyzna odnalazł się.

Obywatel Ukrainy poszukiwany był od wczoraj. Mężczyzna, prawdopodobnie po północy, wyszedł z jednego z domów w gminie Galewice, gdzie przebywał od kilku dni i nie wracał. Wszczęto poszukiwania.

ZOBACZ TEŻ: Przedbórz: CIAŁO 54-latki w Pilicy. MAKABRYCZNE odkrycie. 45-latek zatrzymany

Gaz grzewczy jako napędowy LPG. KAS i CBŚP rozbiły gang handlujący gazem

Zaginiony nie posiada żadnych znaków szczególnych. Jak podaje policja, mężczyzna wygląda na około 45 lat. Jest średniej budowy ciała, ma 175 cm wzrostu,włosy krótkie, oczy piwne, uzębienie niepełne.

Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie pod numerem telefonu 47 845-62-11 lub najbliższą jednostką policji.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE