Augustów. Złodziej ukradł fotopułapkę. Urządzenie zrobiło mu zdjęcia

2020-04-06 14:58 vera

Policjanci z Augustowa zatrzymali 50-latka podejrzanego o kradzież z lasu fotopułapki wartej około 700 złotych. Mężczyzna szybko wpadł w ręce mundurowych, bo skradziona fotopułapka zrobiła to, co do niej należało, czyli wykonała zdjęcie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzut kradzieży.

Do tej niecodziennej sytuacji doszło w minioną sobotę rano w powiecie augustowskim. Z lasu w miejscowości Mazurki (woj. podlaskie) pewien mężczyzna ukradł fotopułapkę (czytaj: Zakaz wstępu do lasów na Podlasiu. Ma to pomóc w walce z koronawirusem). W tej sytuacji nie może być mowy, że kradzieży dokonał nieznany sprawca, bo przed kradzieżą fotopułapka zrobiła mu zdjęcie. Urządzenie przesłało fotografię do właściciela urządzenia.

Mężczyzna zgłosił kradzież policji. - Na miejscu zgłaszający poinformował policjantów, że wizerunek sprawcy został uchwycony na zdjęciu wysłanym przez fotopułapkę - poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Augustowie (zobacz: Podlaskie. Nowe żubry w Puszczy Augustowskiej [ZDJĘCIA]).

Wytypowali podejrzanego w tej sprawie nie zajęło długo. 50-latek został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Super Raport 6 IV (Haidar, Czarnecki)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.