Awansowe w podlaskiej KAS. 35 funkcjonariuszy otrzymało wyższe stopnie [ZDJĘCIA]

2020-02-21 14:11 vera
Awansowe w podlaskiej KAS
Autor: Podlaska KAS W podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej na wyższe stopnie służbowe mianowano 35 funkcjonariuszy. Część z nich odebrało awanse w trakcie piątkowej uroczystości z udziałem wojewody podlaskiego Bohdana Paszkowskiego i Tomasza Szeweluka dyrektora biura Marszałka Województwa Podlaskiego.

W podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej na wyższe stopnie służbowe mianowano 35 funkcjonariuszy. Część z nich odebrało awanse w trakcie piątkowej uroczystości z udziałem wojewody podlaskiego Bohdana Paszkowskiego i Tomasza Szeweluka dyrektora biura Marszałka Województwa Podlaskiego.

W piątek mianowania na wyższe stopnie służbowe odebrało 26 funkcjonariuszy służby celno-skarbowej podlaskiej KAS.

- To właśnie wysiłek, który podejmujecie w codziennej służbie, wasza rzetelność, nienaganna postawa, zaangażowanie oraz inicjatywa, przyczyniają się do wypełniania misji Krajowej Administracji Skarbowej, jaką jest zapewnienie stabilnych i zrównoważonych finansów państwa. I za to wam dzisiaj dziękuję – powiedział awansowanym funkcjonariuszom Wojciech Orłowski, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku.

Zobacz WIDEO: Bimbru nie będzie! Akcja KAS pod Białymstokiem