Jak uczył się w szkole Zenek Martyniuk? Mama nie zawsze była zadowolona. Benefis artysty

2019-12-26 21:28 EIBIA
Zenek Martyniuk
Autor: Mateusz Jagielski/East News

26 grudnia od godziny 20:10 Polacy mogli śledzić w TVP 2 benefis Zenona Martyniuka. Wszystko z okazji trzydziestolecia jego twórczości. Podczas tego show usłyszeliśmy wiele anegdot, dotyczących życia wielkiej gwiazdy. Jedną z nich przekazała jego mama, Teresa!

Podczas benefisu Zenka Martyniuka, widownia i tysiące Polaków przed telewizorami udali się w podróż pełną wielkich, muzycznych przebojów. Na tym jednak nie koniec - spotkanie z gwiazdą z Gredele (województwo podlaskie) to kopalnia ciekawostek.

Zobacz także: Zenek Martyniuk. Benefis oglądały miliony Polaków! Jacek Kurski chwali się wynikiem TVP [WIDEO]

Mama Zenka Martyniuka próbowała go powstrzymać. Zdradziła jak!

Gospodarzami show TVP byli Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski. Do rozmowy dołączyła w pewnym momencie - będąca w świetnej formie - mama Zenka, Teresa. Usłyszeliśmy o gitarze, którą kobieta... chowała synowi w sianie! Wszystko przez to, że nie zawsze przynosił ze szkoły dobre oceny.

Gwiazdor zespołu Akcent przekonywał jednak, że to były epizody i chodziło najzwyczajniej w świecie o to, że zamiast samych piątek - pojawiły się również czwórki. Cóż, chyba można było mu to wybaczyć. Sam zainteresowany dobrze wspomina dzieciństwo. Podczas imprezy wykonał m.in. piosenkę "Rodzinny dom", która wywołała sporo wzruszeń.

Ostatecznie Zenek zrobił wielką karierę w branży muzycznej, a na benefisie z okazji trzydziestolecia twórczości pojawili się znakomicie goście, w tym m.in. Michał Wiśniewski, Lombard, Renata Dąbkowska i Dystans oraz Wojciech Gąsowski.