Białystok. Na podwórko wjechał samochód. Auto wpadło do rowu [ZDJĘCIA]

2020-04-06 13:17 vera

W miniony weekend policjanci z Białegostoku wyeliminowali z ruchu drogowego aż 6 nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich spowodował kolizję, następnie uciekł z miejsca zdarzenia, a swój rajd zakończył w rowie. O zdarzeniu policjanci dowiedzieli się od kobiety, która poinformowała dyżurnego policji, że na jej podwórko wjechał obcy samochód.

Działo się to w powiecie białostockim. Do policjantów zadzwoniła kobieta, która poinformowała, że na jej podwórko wjechał samochód, wpadł do rowu i kierowca próbuje odjechać (czytaj też: Koronawirus w Białymstoku: Dwie pary przyłapane. W kieszeniach narkotyki). W tym przypadku policjanci również zatrzymali nietrzeźwego kierowcę.

- Okazał się nim 33-latek - informuje oficer prasowy policji. - Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Jak ustalili policjanci, chwilę wcześniej mężczyzna spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Swój rajd zakończył w rowie. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.