Eska Summer City. W sobotę idziemy się bawić! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-08-07 13:07 JCH
Eska Summer City w Black Diamond Club
Autor: Marta Łapińska Nasz patrol odwiedził tym razem Black Diamond Club. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Trwa wakacyjna akcja Radia Eska, podczas której odwiedzamy najciekawsze miejscówki w Białymstoku.

Już po raz drugi nasza pozytywnie zakręcona ekipa pojawi się w białostockim klubie Black Diamond. Ostatnim razem impreza była przednia, jesteśmy pewni, że w sobotę będzie jeszcze lepiej! Podjedziemy pod klub naszym charakterystycznym samochodem. Będziemy mieli dla Was całą furę eskowych gadżetów. W planach mamy też ciekawe konkursy.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku:

Eska Summer City w Black Diamond Club
Autor: Black Diamond Club Eska Summer City w Black Diamond Club Link: Sobota ★ Noc Kobiet★ Eska Summer City★Panie wstęp wolny do 23:30

Eska Summer City w Black Diamond Club już w sobotę 10 sierpnia. Początek imprezy o godz. 22. Patrol Eska Summer City zjawi się na miejscu około północy. Wypatrujcie nas!

Zobaczcie, jak było podczas naszej ostatniej wizyty w Black Diamond Club:

Akcja Eska Summer City trwa przez całe lato. Wypatrujcie nas na białostockich ulicach, w klubach czy na najważniejszych wydarzeniach w mieście! Wszędzie pojawiamy się z uśmiechami na twarzach oraz z całą furą gadżetów od Radia ESKA. Więcej o naszej akcji tutaj: